Yll Dekorativ Gold Me Xixa Per Majen E Pemes 23cm

559 Lekë

Yll Dekorativ Gold Me Xixa Per Majen E Pemes 23cm-1129597-J

PERSHKRIMI:

Ylli 3D i pemës së Krishtlindjes në ngjyrë Gold me shkëlqim dhe dizajn të shpuar.
Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra: Gold
Materiali i produktit: Plastike metalike

SHOPPING CART

close