Yje Dekorative Te Kuq Me Xixa 11cm

419 Lekë

Yje Dekorative Te Kuq Me Xixa 11cm-1132642-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, yll, të shpuara, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 4 cope

SHOPPING CART

close