fbpx

Xiaomi Mi Box S 2/8GB

7,990 Lekë

Xiaomi Mi Box S 2/8GB

PERSHKRIMI :

Mi Box S fuqizohet nga Android TV, i lehte per tu perdorur dhe mbeshtet Google Assistant dhe Chromecast, si dhe siguron nje bote me permbajtje qe mund te shijoje e gjithë familja

OPERATING SYSTEM : Android 8.1
CPU: Cortex-A53 Quad-core 64bit
GPU: Mali-450
RAM : 2GB
MEMORY INTERNAL : 8GB
RESOLUTION : 4K (3840 x 2160)
WIRELESS : 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz
SKU: 29191638 Category: Tag:

SHOPPING CART

close