fbpx

Xhezve elektrike për kafe turke FUEGO DJT-TK0602 84335

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

Xhezve elektrike për kafe turke FUEGO DJT-TK0602 84335

PERSHKRIMI:

Për të apasionuarit e kafes dhe për ata persona të cilëve kafja ju shijon kur e bëjnë vetë, kjo xhezve elektrike pë kafe turke do ishte zgjedhje perfekte. Mjaft praktike dhe funksionale.

  • Tipi : Xhezve elektrike per kafe turke
  • Fuqia : 800 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Ngjyra : Gri / zezë
  • Kapaciteti : 300 ml
SKU: 86865884 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close