Xhel Oil Free Per Fytyren Per Perdorim Gjate Nates

Krahasoni

2,184 Lekë

Xhel Oil Free Per Fytyren Per Perdorim Gjate Nates  G-C

PËRSHKRIMI

Largohuni nga fryrja dhe sikleti i mëngjesit me xhelin e natës nga CAFÉMIMI.

OIL-PA FREE! Formula e xhelit është pa vaj dhe nuk bllokon poret.

Xheli rikthen ekuilibrin optimal të lagështisë, absorbohet menjëherë, duke e lënë lëkurën të lëmuar dhe me një ngjyrë mat.

Ekstrakti Acai Berry ka një efekt antioksidues dhe rigjenerues, ushqen lëkurën, ngadalëson proceset e plakjes së parakohshme.

Provitamina B5 ka një efekt qetësues, stimulon rinovimin e lëkurës i jep butësi dhe elasticitet.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të xhelit në lëkurë të pastër para se të flini dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract (Acai Berry Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Isoamyl Laurate, Isoamyl Cocoate, Propandiol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Betaine (from Sugar Beet), Saccharide Isomerate, Dehydrozoacetic Acid , Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Butylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate, Panthenol (Provitamin B5), Allantoin, Perfume, Phenoxyethanol

SKU: 99886396 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close