Xhel Kurues Pas Djegies Nga Dielli Per Fytyren Dhe Trupin Me Aloe Vera

Krahasoni

1,456 Lekë

Xhel Kurues Pas Djegies Nga Dielli Per Fytyren Dhe Trupin Me Aloe Vera G-C

PËRSHKRIMI

Kujdesuni për lëkurën tuaj me serinë SUN CARE! nga CAFEMIMI.

Xhel Ftohës me Aloe Vera për fytyrë dhe trup i cili ju jep freski të këndshëme, zbut dhe hidraton lëkurën. Lëngu i Aloe Vera zbut dhe hidraton lëkurën.

Panthenoli promovon rigjenerimin e qelizave të lëkurës, e zbut dhe e rikthen atë, rrit shkallën e shërimit të lëkurës së dëmtuar.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni në lëkurë të pastër dhe të thatë pas ekspozimit në diell.

MASA PARANDALUESE! Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me shumë ujë të bollshëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Panthenol, Vegetable Glycerin (vegetable), Sorbitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Menthol, Menthyl Lactate, Acrylates / C10 30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene

SHOPPING CART

close