Xhel Intim Natyral Femrash Per Kujdes Ditor

2,380 Lekë

Xhel Intim Natyral Femrash Per Kujdes Ditor G-C

PËRSHKRIMI

Kujdes Natyror, një xhel i veçantë dhe i çertifikuar i higjienës intime, rekomandohet për kujdesin e përditshëm për gratë e reja që udhëheqin një mënyrë jetese aktive, veçanërisht pas sportit dhe intimitetit sexual.
Ekstraktet natyrore të zambakut alpin, livandos dhe acidit laktik mbështesin në mënyrë të përkryer mikroflorën dhe sigurojnë një Pehash/pH të ekuilibruar prej 5.2%.

Formula e xhelit pastron butësisht lëkurën, eliminon aromat e pakëndshme dhe lë një ndjenjë mahnitëse freskise.

Lavendera ka një efekt anti-inflamator, antiseptik, ekstrakti i zambakut ka një efekt zbutës dhe qetësues, acidi laktik ruan nivelin e kërkuar të Pehashit/pH mbrojtës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të xhelit në zonat intime të trupit, masazhojeni përreth 10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice (Aloe Vera), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco-Sulfate, Vegetable Glycerin (vegetable), Sodium Cocoamphoacetate, Inulin, Alpha Glucan Oligosaccharide, Organic Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract (Lavender) Organic Lavender Extract), Organic Lilium Candidum Flower Extract, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Lactic Acid, Perfume

SKU: 22313419 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close