Xhel Fytyre Pastrues I Thelle Me Qymyr Bambuje, Livando Dhe Sherebele

1,232 Lekë

Xhel Fytyre Pastrues I Thelle Me Qymyr Bambuje, Livando Dhe Sherebele G-C

PËRSHKRIMI

1. Pastrim i thellë
2. Parandalon inflamacionin
3. Normalizon gjëndrat dhjamore

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhojeni xhelin në fytyrë të lagur dhe dekolte nga 5-10 minuta dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract (Lavender Extract), Salvia Officinalis Leaf (Sage) Extract (Sage Extract), Cocamidopropyl Betaine, Vegetable Glycerin (Vegetable), Cellulose Gum, Charcoal (Bamboo Charcoal), Butylene Glycol, Hydrolyzed Yeast Protein (Yeast Hydrolyzate), Fomes Officinalis (Mushroom) Extract (Agaric Extract), Pyridoxine HCL (Vitamin B6), Niacinamide (Vitamin B3), Panthenol (Provitamin B5), Allantoin, Threonine, Biotin, Parcoholfume, Benz , Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SHOPPING CART

close