Xhel Dushi Zbutes Dhe Hidratues Me Borronice Dhe Dellenje

Krahasoni

952 Lekë

Xhel Dushi Zbutes Dhe Hidratues Me Borronice Dhe Dellenje G-C

PËRSHKRIMI

Xhel dushi nga CAFE MIMI pastron butësisht lëkurën, hidraton dhe e balancon atë.

Ekstrakti i boronicës i përfshirë në përbërje promovon prodhimin e kolagjenit të tij në lëkurë, duke rritur elasticitetin e saj dhe ekstrakti i dëllinjës ka efekte anti-inflamatore, antibakteriale dhe stimulon procesin e rinovimit në qelizat e lëkurës.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni sasinë e kërkuar të xhelit në lëkurën e lagur, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Vaccinium Angustifolium (Bluberry) Fruit Extract (Blueberry Extract), Juniperus Communis (Juniper) Extract (Juniper Extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Betaine natural extract (sugar beet extract), Spirulina Platensis Extract (Spirulina extract), Trehalose, Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Linalool

SKU: 74633892 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close