Xhel Dushi Ushqyes Dhe Zbutes Me Arre Kokosi Dhe Lotus

Krahasoni

1,876 Lekë

Xhel Dushi Ushqyes Dhe Zbutes Me Arre Kokosi Dhe Lotus G-C

PËRSHKRIMI

Xhel dushi SUPER FOOD me Arrë kokosi dhe Lotus nga CAFEMIMI pastron butësisht, hidraton intensivisht dhe ushqen lëkurën.

Posedon një aromë delikate të këndshme, për shkak të përmbajtjes së lartë të përbërësve aktivë natyralë në përbërje, rikthen ekuilibrin natyral hidrolipid të lëkurës, rrit elasticitetin dhe tonin e lëkurës.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni sasinë e kërkuar të xhelit në lëkurën e lagur, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Cocos Nucifera (Coconut) Liquid Endosperm (Organic Coconut Water), Nelumbo Nucifera (Lotus) Flower Extract (Lotus Extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Vegetable Glycerin origin), D-panthenol (Provitamin B5), Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Organic Coconut Oil), Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Limonene, Coumarin , Citronellol, Citral.

SKU: 64255259 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close