Xhel Dushi Me Qershi Dhe Sherebele

1,288 Lekë

Xhel Dushi Me Qershi Dhe Sherebele G-C

PËRSHKRIMI

Xhel i dushit nga CAFE MIMI pastron butësisht lëkurën, tonifikon dhe e ushqen atë me vitamina dhe mikroelemente.

Ekstraktet e panxharit të përfshira në përbërje luftojnë në mënyrë efektive skuqjet në trup, duke i siguruar lëkurës një efekt anti-inflamator dhe qetësues, ndërsa ekstrakti i qershisë zbut lëkurën dhe ka një efekt antioksidues.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni sasinë e kërkuar të xhelit në lëkurën e lagur masazhojeni nga 5-10 dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Prunus Avium (Sweet Cherry) Fruit Extract (Cherry Extract), Salvia Officinalis Leaf (Sage) Extract (Sage Extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Vegetable Glycerin (Plant Based) ), Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Raphanus Sativus (Radish) Root Extract, Citric Acid, Maltodextrin, Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SKU: 88917789 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close