Xhel Dushi Me Argjile Te Verdhe Dhe Pjeshke

1,876 Lekë

Xhel Dushi Me Argjile Te Verdhe Dhe Pjeshke G-C

PËRSHKRIMI

Xhel dushi SUPER FOOD me Argjilë të Verdhë dhe Pjeshkë nga CAFÉ MIMI pastron thellësisht dhe hidraton intensivisht lëkurën, ka një aromë delikate të këndshme, për shkak të përmbajtjes së lartë të përbërësve aktivë natyralë në përbërje, ushqen, rikthen ekuilibrin natyral hidrolipidik të lëkurës, parandalon tharjen dhe skuqjen.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni sasinë e kërkuar të xhelit në lëkurën e lagur, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Prunus Persica Fruit Extract (Peach Extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Illite & Kaolin (Yellow Clay) (Yellow Clay), Prunus Persica (Peach ) Kernel Oil (Peach Oil), Turmeric Longa (Turmeric) Root Extract (Turmeric Extract), Acacia Senegal Gum, Maltodextrin, Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Linalool.

SKU: 22982573 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close