Xhel Dushi Me Argjile Blu Dhe Arre Kokosi

Krahasoni

1,876 Lekë

Xhel Dushi Me Argjile Blu Dhe Arre Kokosi G-C

PËRSHKRIMI

Xhel dushi SUPER FOOD me Argjilë blu dhe Arrë kokosi nga CAFEMIMI pastron dhe ushqen thellësisht lëkurën, ka një aromë delikate të këndshme, për shkak të përmbajtjes së lartë të përbërësve aktivë natyralë në përbërje, xheli hidraton intensivisht, ushqen, rikthen ekuilibrin natyral hidrolipidik të lëkurës, parandalon tharjen dhe plasaritjet e lëkurës.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni sasinë e kërkuar të xhelit në lëkurën e lagur, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Cocos Nucifera (Coconut) Liquid Endosperm (Organic Coconut Water), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Montmorillonite & Illite (Blue Clay) (Blue Clay) Clay), Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Spirulina Platensis Extract (Spirulina Extract), Trehalose, Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Limonene , Coumarin, Citronellol, Citral.

SKU: 93549455 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close