, , ,

Xhel Dushi Luxury 500Ml Black Nesti Dante

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,300 Lekë

Xhel Dushi Luxury 500Ml Black Nesti Dante

Tendos lëkurën dhe shqisat tuaja me Xhel luksoz të sapunit të zi luksoz nga marka italiane, Nesti Dante.

Prodhuar duke përdorur një recetë të fshehtë që është përcjellë nëpër breza.

Xhel Xhel

SHOPPING CART

close