Xhel Dushi Hidratues Intensiv Me Fik Dhe Trumze

Krahasoni

1,876 Lekë

Xhel Dushi Hidratues Intensiv Me Fik Dhe Trumze G-C

PËRSHKRIMI

Xhel dushi SUPER FOOD me Fiq dhe Trumzë nga CAFÉ MIMI pastron butësisht dhe hidraton intensivisht lëkurën, ka një aromë delikate të këndshme, për shkak të përmbajtjes së lartë të përbërësve aktivë natyralë në përbërje, ushqen, rikthen ekuilibrin natyror hidrolipid të lëkurës, parandalon tharjen dhe skuqjen.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni sasinë e kërkuar të xhelit në lëkurën e lagur, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Ficus Carica Fruit Extract (Fig Extract), Thymus Vulgaris Flower / Leaf Extract (Thyme Extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Tocopheryl Acetate vitamin E), Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, D-Limonene, Linalool, Citronellol.

SKU: 38165423 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close