Xhel Dushi Hidratues Dhe Zbutes Me Berries Dhe Rozmarine

1,876 Lekë

Xhel Dushi Hidratues Dhe Zbutes Me Berries Dhe Rozmarine G-C

PËRSHKRIMI

Xhel dushi SUPER FOOD Goji Berries dhe Rozmarinë nga CAFÉ MIMI pastron butësisht lëkurën dhe jep një forcë të fuqisë për tërë ditën, ka një aromë delikate të këndshme, për shkak të përmbajtjes së lartë të përbërësve aktivë natyralë në përbërje, xheli hidraton intensivisht, ushqen, rikthen ekuilibrin hidrolipid natyror të lëkurës, parandalon tharjen dhe skuqjen.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni sasinë e kërkuar të xhelit në lëkurën e lagur, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Lycium Chinense Fruit Extract (Goji Berry Extract), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (Rosemary Extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Betaine Natural Extract (Sugar Beet Extract), Raphanus Sativus (Radish) Root Extract (Radish Extract), Citric Acid, Maltodextrin, Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

SKU: 91967658 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close