fbpx

Whisky, Ballantine’s Finest, 0.70 lt, 40.0% Vol 270148

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,490 Lekë

Whisky, Ballantine’s Finest, 0.70 lt, 40.0% Vol 270148

PERSHKRIMI:

Nder wiskit skocez me te famshem dhe te vleresuar, Ballantine ze nje vend me rendesi absolute.

Me nje ngjyre te ndritshme ari , ajo le te kuptohet nje shije vanilje, rrushi te thate, erezave te embla dhe karamelit.

Eshte e ngrohte , pak e embel, pikante dhe ne fund te le nje shije te holle.

Kombinohet perfekt me kuba akulli ose me nje coper cokollate 80% te zeze.

Kujdes: Sipas legjislacionit shqiptar ky produkt nuk lejohet te konsumohet nga personat qe nuk kane mbushur moshen 18 vjec.

  • Volumi : 0.70 lt
  • Përqindja (%) e alkoolit : 40%

 

SKU: 44844118 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close