WC, ROYAL,me montim në tokë, dalje poshte, porcelan, e bardhë, 66.5×35.7×72.5 cm 224678

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,710 Lekë

WC, ROYAL,me montim në tokë, dalje poshte, porcelan, e bardhë, 66.5×35.7×72.5 cm 224678

PERSHKRIMI:

Seti i WC-së ROYAL përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik, ky set tualeti i dhuron stil banjës tuaj. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Seti i tualetit përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Komponentet përbërës të setit janë WC, kaseta me mekanizëm dhe kapaku. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Mënyra e montimit : Me montim ne toke
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 24 cm
 • Dalja : Poshte
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përmasa e aksit : 14 cm
 • Përfshihet kaseta : Po
 • Gjerësia : 35.7 cm
 • Gjatësia : 66.5 cm
 • Lartësia : 72.5 cm

SKU: 19773228 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close