WC, me montim ne tokë, porcelani, 41×52.5xH17 cm 221102

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,730 Lekë

WC, me montim ne tokë, porcelani, 41×52.5xH17 cm 221102

PERSHKRIMI:

WC-ja prej porcelani SONET përmban esencën e formës dhe stilit tradicional. WC-ja ka nje konstruksion solid dhe simetrik. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Ky tualet përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

  • Gjerësia (cm) : 37
  • Gjatësia (cm) : 47
  • Lartësia (cm) : 16
  • Materiali : Procelan

SKU: 89796483 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close