WC, , me montim ne toke, dalje poshte, porcelan, e bardhe, 48x36xH41 cm 221712

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,986 Lekë

WC, , me montim ne toke, dalje poshte, porcelan, e bardhe, 48x36xH41 cm 221712

PERSHKRIMI:

Stili modern I WC dhe bidesë te inkorporuar ne nje, ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj. Dizenjuar në linja të drejta, kjo WC dhe bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja.

 • Mënyra e montimit : me montim ne toke
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhe
 • Përmasa e akseve : 15 cm
 • Dalja : dalje poshte
 • Përfshihet kapaku : Jo
 • Përmasa e akseve te kapakut : 16.5 cm
 • Përfshihet kaseta : Jo
 • Gjatësia : 48 cm
 • Lartësia : 41 cm
 • Thellësia : 36 cm

SKU: 23631851 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close