WC, , me montim ne toke, dalje anesore, porcelan, e bardhe, 63.5x35xH77 cm 22158

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,640 Lekë

WC, , me montim ne toke, dalje anesore, porcelan, e bardhe, 63.5x35xH77 cm 22158

PERSHKRIMI:

Seti I Wc-së prej porcelani ‘’Idealine”- me dalje horizontale përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik,ky set tualeti I dhuron stil banjës tuaj.Ngjyra e bardhë naturale e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.Seti I tualetit ‘’Idealine”përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.Komponentet përbërës të setit janë wc-ja, kaseta me mekanizëm dhe kapaku. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Mënyra e montimit : me montim ne toke
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhe
 • Përmasa e akseve : 19 cm
 • Dalja : dalje anesore
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përmasa e akseve te kapakut : 18 cm
 • Përfshihet kaseta : Po
 • Gjatësia : 63.5 cm
 • Lartësia : 77 cm
 • Thellësia : 35 cm

WC 9 WC 10 WC 11

SHOPPING CART

close