WC, me montim në tokë, dalje anësore, porcelan, e bardhë, 61.2x37xH80.6 cm 224079

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

19,586 Lekë

WC, me montim në tokë, dalje anësore, porcelan, e bardhë, 61.2x37xH80.6 cm 224079

PERSHKRIMI:

Seti i WC-së prej porcelani me dalje anësore përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik, ky set tualeti i dhuron stil banjës tuaj. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Seti i tualetit përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Komponentet përbërës të setit janë WC, kaseta me mekanizëm dhe kapaku. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Mënyra e fiksimit : Montim në tokë
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 24 cm
 • Dalja : Anësore
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përmasa e akseve te kapakut : 14 cm
 • Përfshihet kaseta : Po
 • Gjerësia : 37 cm
 • Thellësia : 61.2 cm
 • Lartësia : 80.6 cm

SKU: 45541782 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close