WC, me montim ne toke, dalje anesore, porcelan, e bardhe, 55x35xH40 cm 222122

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

21,000 Lekë

WC, me montim ne toke, dalje anesore, porcelan, e bardhe, 55x35xH40 cm 222122

PERSHKRIMI:

Seti I Wc-së prej porcelani- me dalje horizontale përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik,ky set tualeti I dhuron stil banjës tuaj.Ngjyra e bardhe e porcelanit kombinohet leh

 • Mënyra e montimit : me montim ne toke
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhe
 • Përmasa e akseve : 18 cm
 • Dalja : dalje anesore
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përmasa e akseve te kapakut : 16 cm
 • Përfshihet kaseta : Jo
 • Gjatësia : 55 cm
 • Lartësia : 40 cm
 • Thellësia : 35 cm

SKU: 32997135 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close