WC, me montim ne mur, porcelan, me kapak, e bardhe, 35x49xH31 cm 223612

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

20,986 Lekë

WC, me montim ne mur, porcelan, me kapak, e bardhe, 35x49xH31 cm 223612

PERSHKRIMI:

Stili modern i Wc me montim në mur ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj. Dizenjuar në linja të pastra kjo Wc bide ofron raportin ideal përmasë- formë që përmbush nevojat tuaja. Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtësuar montimin.

 • Mënyra e montimit : Me montim ne mur
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 18 cm
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përfshihet kaseta : Jo
 • Gjatësia : 35 cm
 • Thellësia : 49 cm
 • Lartësia : 31 cm
 • Dalja : Anësore
 • Përmasa e akseve te kapakut : 16 cm

SKU: 83719223 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close