fbpx

Ventilator PPOWERFLOOR TERRA 50 48691

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Ventilator PPOWERFLOOR TERRA 50 48691

PERSHKRIMI:

Ventilator PPOWERFLOOR TERRA 50. Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh. Është shumë estetik dhe lehtësisht i montueshëm.

 • Tensioni : 230V
 • Frekuenca : 50
 • Diametri (cm) : 50cm
 • Fuqia : 100W
 • Me shpejtësi të ndryshme : 3
 • Materiali : Metal
SKU: 67871747 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close