Vaske e Levizshme e Palosshme Per Larjen e Bebave

Krahasoni

7,000 Lekë

Vaske e Levizshme e Palosshme Per Larjen e Bebave-SH

PERSHKRIMI:

Vaskë dixhitale Premium me ngjyra – Blu.
Materiali polipropilen, gome termoplastike.
Markë SAFE-O-KID.
Dimensionet e artikullit LxWxH 88cm x 23cm x 10cm.
Lloji i instalimit të pavarur.
Forma drejtkëndëshe.
Rreth këtij artikulli:
Vaskë e sigurt për banjë:

E bërë nga materiali TPE dhe PP (jo toksik dhe pa erë), pa BPA, plotësisht i sigurt për lëkurën e fëmijës suaj.

Cilësi e lartë, forcë e lartë, mbajtëse e mirë, e sigurt dhe e qëndrueshme.
Dizajni kundër rrëshqitjes:

Dizajni që nuk rrëshqet në pjesën e poshtme dhe mbështetja me katër pika e këmbëve të vaskës parandalon shembjen/rrëshqitjen e vaskës dhe e mban fëmijën të sigurt.

Vrazda e magazinimit majtas dhe djathtas janë krijuar për të mbajtur tualetin e fëmijës, duke i liruar duart tuaja dhe duke e bërë të lehtë për t’u trajtuar.

Ekziston edhe një grep për të varur vaskën pas përdorimit.
Sensori inteligjent i temperaturës:

Kur temperatura e ujit është shumë e lartë ose shumë e ulët, sensori i temperaturës jep një alarm dhe gjithashtu ndryshon ngjyrën.

Kjo është krijuar posaçërisht për t’u kujdesur për fëmijën.

Sensori gjithashtu ka funksionin e një kohëmatësi dhe një orë.

Pjesa e poshtme e izoluar e mban ujin të ngrohtë.
Lehtë për t’u pastruar dhe ruajtur:

Projektuar me një prizë kullimi për kullim të shpejtë dhe të plotë të ujit.

Pasi ta palosni vaskën, vaska është vetëm 7 cm e trashë, duke e bërë të përshtatshme ruajtjen dhe kursimin e hapësirës në shtëpi.

E bën atë të përshtatshëm edhe për udhëtimin pasi nuk merr shumë hapësirë ​​dhe mund ta çoni kudo.
Konfigurim i thjeshtë:

Dizajni me një pjesë e bën instalimin për kohën e banjës të lehtë, kështu që nuk ka nevojë të mbani gjurmët e pjesëve shtesë.

 

SKU: 72129553 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close