Varese pantallonash 5n1

840 Lekë

Varese pantallonash 5n1-Balk

PERSHKRIMI:

Varese pantallonash 5 ne 1

Mjaft praktike dhe funksionale.

Shume e domosdoshme per organizimin e dollapit tuaj.

Kurseni hapesire, mbajini pantallonat tuaja te rregullta dhe te sistemuara.

Fale projektimit dhe menyres se ndertimit eshte e barabarte me 5 varese normale.

Ideale per te varur pantallona, funde, fustane, bluza, kemisha, etj., sipas nevojes tuaj.

Ka dy grepa ne krye.

Ju mund t’i perdorni dy grepat per varje horizontale ose thjesht per varje vertikale.

Mund te perdoret gjithashtu si raft per tharje te rrobave.

E krijuar nga plastike ABS dhe çelik-inoks me cilesi te larte, eshte e qendrueshme dhe e lehte per t’u mbajtur.

Gjatesia e raftit te pantallonave: Perafersisht 33 cm (kur tubi nuk eshte terhequr); 48 cm (kur tubi eshte terhequr).

Gjeresia e pantallonave: rreth 15 cm.

 

SKU: 23578646 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close