Vaj Forcues Per Rrenjet, Majat E Dobesuara Dhe Dyshe

3,374 Lekë

Vaj Forcues Per Rrenjet, Majat E Dobesuara Dhe Dyshe G-C

PËRSHKRIMI

 Vitamina E e përfshirë në përbërje të vajit forcon në mënyrë të përkryer flokët dhe rrit rritjen e tyre, si dhe shëron lëkurën e kokës.

 Kolagjeni përmirëson cilësinë e flokëve, rrit elasticitetin dhe forcon ato.

 Vaji organik i thekrrës përmban vitamina dhe minerale, ka një efekt të dobishëm në lëkurë dhe flokë.

 Vaji i arganit mbron flokët nga faktorët negativë, i hidraton dhe ushqen intensivisht ato, rikthen strukturën e tyre, duke i bërë flokët më të fortë, me shkëlqim dhe të menaxhueshëm.

 Vaji organik i ullirit ndihmon në forcimin dhe përshpejtimin e rritjes së flokëve, riparon majat e dëmtuara dhe të ndara, parandalon zbokthin, hidraton thellë dhe i jep shkëlqim natyral flokëve.

 Vaji organik i bajames forcon flokët, stimulon rritjen e flokëve, ushqen, rrit elasticitetin dhe shkëlqimin.

 Proteinat e qumështit i japin flokëve forcë dhe rivendosin elasticitetin.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni vajin në flokë të thatë, shpërndajeni nga skalpi deri në të gjithë gjatësinë e flokëve, lëreni të paktën 1 deri në 2 orë ose gjatë natës duke e mbështjellë me një peshqir dhe më pas shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Argan oil, Organic Olive Oil, Caprylic / capric triglycerides, Organic Prunus Amygdalus Oil, Organic Triticum Vulgare Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Collagen (collagen), Milk Peptide Complex (milk protein complex)

SHOPPING CART

close