fbpx
,

Televizor Lobod 32 inch, lidhje me Wi-FI, rezolucion HD

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

13,500 Lekë

Out of stock

Televizori nuk është smart dhe nuk ju mundëson lidhje me Wi-FI. Me kornize të hollë tepër fine. Rezolucion figure HD.

Ekran me madhësi 32″ LED
Rezolucion HD 1366 x 768
Marrësi DVB-T/T2/C/S2
Lidhje 3 x HDMI, USB, Scart

 

PESHA
5 kg

Marka Lobod

Permasat e ekranit 32″

TV I THJESHTE

Rezolucioni i ekranit HD (1366×768)

Dekoderi satelitor DVB T2 / S2

Klasi i energjise  A

Bokse 2×10 W

Lidhjet HDMI, Ci slot, coaxial, USB, Headphone jack, VGA, SCART

 

SKU: 22268791 Categories: , Tags: , ,

SHOPPING CART

close