fbpx

Tripod per Foto dhe Video

1,500 Lekë

Tripod per Foto dhe Video-AURIS

PERSHKRIMI:

Karakteristikat:
Ju ndihmon të xhironi me telefonin / aparatin dixhital ose ILDC më qartë dhe në mënyrë të qëndrueshme, gjithashtu ideale për të bërë një autoportret.
E pajisur me një qepen pa tela në distancë, ju mund të bëni fotografi thjesht duke shtypur një buton.
Mbajtja maksimale e ngarkesës: 3.3lb.
Kënd i rregullueshëm i shkrepjes që i përshtatet më mirë nevojave tuaja, mbështetje për të shtënat vertikale.
Pllakë gome kundër rrëshqitjes me vidë 1/4 “për të montuar kamerën / telefonin tuaj në mënyrë të qëndrueshme.
E pajisur me një kapëse të rregullueshme (gjatësia: 2.16in ~ 3.94in) për të montuar pothuajse çdo lloj telefoni.
3 pjesë të këmbëve të aliazhit të aluminit, gjatësia maksimale mund të arrijë 50inc.
Dizajn i lehtë dhe kompakt, me gjatësi të palosur vetëm 16.2 inç.
Ejani me një çantë mbajtëse, më e përshtatshme për tu mbajtur.
E bërë nga aliazh alumini me cilësi të lartë, më e qëndrueshme dhe e fortë.
Specifikimet:
Materiali: Aliazh alumini & ABS.
Montimi i kamerës: Vidë universale 1/4 “.
Gjatësia e palosur: 16.2inc.
Gjatësia maksimale: 50 inc.
Mbajtësja maksimale e ngarkesës: 3.3lb.
Pesha e artikullit: 614g / 21.7oz.
Madhësia e Pakos: 44.5 * 7.8 * 8.2cm / 17.5 * 3.1 * 3.2inc.
Pesha e paketimit: 751g / 26.5oz.
Lista e Pakove:
1 * Tripod.
1 : Qepen në distancë pa tela.
1 : Çantë mbajtëse.
1 : Mbajtës celularësh.
1 : Kabllo USB.
1 : Manuali i Përdoruesit.

 

 

SKU: 69464789 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close