Trapan, Bosch, EasyImpact, 550 W, 50-3000 rpm 51695

Bosch

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

11,760 Lekë

Trapan, Bosch, EasyImpact, 550 W, 50-3000 rpm 51695

PERSHKRIMI:

Trapani EasyImpact është shumë kompakt dhe i lehtë. Peshon vetëm 1.5 kg. Ka një strukturë të fortë dhe jetëgjatësi të lartë. Ka një gamë të gjerë aplikimesh falë puntos së tij funksionale. Gjithashtu, ai ka një siguresë mbingarkese për të mbrojtur përdoruesin si dhe pajisjen, si dhe ka opsionin e rrotullimeve para/mbrapa. Motorri i tij ka fuqi 550 W. Diametri i puntos për shpime në beton është 10 mm, në metal 13 mm dhe në dru 25 mm.

 • Fuqia : 550 W
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 50-3000 rpm
 • Numri i marsheve : 2
 • Shpimi max në beton : 10 mm
 • Shpimi max në dru : 25 mm
 • Shpimi max në metal : 13 mm
 • Momenti përdredhës max. : 1.2 Nm
 • Pesha : 1.5 kg
SKU: 52572423 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close