fbpx

Transpalet, 2 Ton, 800×900 mm, rrota najloni te bardha 180×50-80×70 mm 67825

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

39,900 Lekë

Transpalet, 2 Ton, 800×900 mm, rrota najloni te bardha 180×50-80×70 mm 67825

PERSHKRIMI:

Transpalet 2 T, 800×900 mm, rrota plastike, (të bardha), 180×50 mm, 80×70 mm përdoret për të trasportuar pesha deri në 2 ton. Është i projektuar për t’u përdorur për trasporte të ndryshme dhe Europaleta. Përdoret gjerësisht në kantierë ndërtimi, magazina etj. Konstrukti i ndërtuar nga material shumë rezistent, goma plastike, të bardha të cilat janë shumë rezistente dhe të qëndrueshme.

  • Kapaciteti mbajtës : 2 Ton
  • Përmasat : 800 x 900 mm
SKU: 51763946 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close