fbpx

Transformatore Rryme te Ndryshem 42988

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,500 Lekë

Transformatore Rryme te Ndryshem 42988

PERSHKRIMI:

Transformatoret e rrymes jane nje aksesor mjaft I perdorur ne instalimet industriale dhe civile.Mbron pajisjet nga demtimi. Teston dhe monitoron qarkun, tregon dhe regjistron funksionimin e pajisjeve elektrike.

SKU: 77954296 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close