fbpx

Tostier për waffle, Fuego, 750 W 810306

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,290 Lekë

Tostier për waffle, Fuego, 750 W 810306

PERSHKRIMI:

Bëhuni krijues me bërësin e waffle Fuego. Thjesht vendoseni në prizë, shtoni brumin dhe jeni gati të gatuani waffle sipas preferences tuaj. Sipërfaqet e dyfishtë nxehen në mënyrë të barabartë për rezultate të qëndrueshme, të shijshme dhe veshja jo-ngjitëse e bën pastrimin e saj të thjeshë. Ka nje fuqi prej 750 W.

  • Tipi : Tostier për waffle
  • Fuqia : 750 W
  • Tensioni : 220-240 V
SKU: 91519842 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close