Topa Dekorative Ngjyre Shampanje Set Mat Me Shkelqim Dhe Me Xixa

2,799 Lekë

Topa Dekorative Ngjyre Shampanje Set Mat Me Shkelqim Dhe Me Xixa-1181274-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shampanjë në 4 madhësi, me shkëlqim, mat, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Shampanjë
Materiali i produktit: Plastike

Cope: 54 cope

SHOPPING CART

close