Topa Dekorative Bronz Dhe Kafe 3 Cm 20 Cope

Krahasoni

782 Lekë

Topa Dekorative Bronz Dhe Kafe 3 Cm 20 Cope-1156359 J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa kafeje, mat, me shkëlqim dhe me shkëlqim, në një paketë.

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: Kafe

Materiali i produktit: Plastike

Cope: 20 copë

SHOPPING CART

close