Topa Dekorativ Te Kuq Me Xixa Dhe Mat 5cm

559 Lekë

Topa Dekorativ Te Kuq Me Xixa Dhe Mat 5cm-1026313-J

PERSHKRIMI:

Topat e pemës së Krishtlindjes, të kuqe, mat, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 12 cope

SHOPPING CART

close