Topa Dekorativ Silver Me Thurje Dhe Xixa 8 Cm 6 Cope

Krahasoni

978 Lekë

Topa Dekorativ Silver Me Thurje Dhe Xixa 8 Cm 6 Cope-1123965 J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa argjendi, të shpuar me shkëlqim, në një paketë.

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: Argjendi

Materiali i produktit: Plastike

Cope: 6 copë

SHOPPING CART

close