Topa Dekorativ Ngjyre Gurkali Me Xixa Dhe Mat 5 Cm 12 Cope

Krahasoni

782 Lekë

Topa Dekorativ Ngjyre Gurkali Me Xixa Dhe Mat 5 Cm 12 Cope-1142762 J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa bruz me shkëlqim dhe mat, në paketim.

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!

Ngjyra: gurkali

Materiali i produktit: Plastike

Cope: 12 copë

SHOPPING CART

close