Top galixhandi me krah bronzi. F10. 25180

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

504 Lekë

Top galixhandi me krah bronzi. F10. 25180

PERSHKRIMI:

Top galixhandi me krah bronzi ”Dost” realizon bllokimin e ujit me anë të mbylljes së kundravalvulës.Materiali përbëres është plastikë me krah bronzi rezistent ndaj ndryshkjes.Gjatësia e krahut është 10 cm.Topi i galixhandit ’Dost’’ siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi për mekanizëm kasete F10.

 • Lloji artikullit : Top galixhandi
 • Marka : Dost
 • Materiali : Bronz &Plastikë
 • Gjatesia (cm) : 10
 • Tipi : Për mekanizëm kasete F10
 • Numri i Modelit : 04.02.03.00

SHOPPING CART

close