Top Dekorativ Transparent Me Kokrra Te Kuqe Dhe Debore 8 Cm

Krahasoni

292 Lekë

Top Dekorativ Transparent Me Kokrra Te Kuqe Dhe Debore 8 Cm-1184683 J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes top i tejdukshëm, i zbukuruar brenda me topa bore dhe gjethe jeshile me topa vezullues të kuq.

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: Transparente

Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close