Top Dekorativ I Tejdukshem Me Dege Pishe 8 Cm

Krahasoni

292 Lekë

Top Dekorativ I Tejdukshem Me Dege Pishe 8 Cm-1155720 J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes top i tejdukshëm, i zbukuruar brenda me manaferrat me dëborë në një degë të gjelbër.

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: Transparente

Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close