Tonik Pastrues I Thelle Per Lekuren Problematike Dhe Te Yndyrshme

1,498 Lekë

Tonik Pastrues I Thelle Per Lekuren Problematike Dhe Te Yndyrshme G-C

PËRSHKRIMI

Toniku përmban ujë deti, i cili parandalon humbjen e lagështirës dhe ka veti anti-inflamatore.

Pastron dhe përgatit lëkurën për kujdes të mëtejshëm.

Projektuar posaçërisht për lëkurën problematike dhe të yndyrshme.

Normalizon ekuilibrin ujë-yndyrë, rikthen lëkurën, lehtëson acarimin dhe ka një efekt baktericid.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël toniku në një pëlhurë pambuku dhe fërkojeni tërësisht mbi fytyrën tuaj.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Glycerin, Sea Water, Organic Iris Extract, Organic Salvia Extract, Sodium Cocoamphoacetate, Hydrolyzed Rice Protein, Lavandula essential Oil, Sodium Benzoate , Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Perfume

SKU: 62529434 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close