Tonik Hidratues Per Lekuren E Thate Dhe Te Ndjeshme

1,498 Lekë

Tonik Hidratues Per Lekuren E Thate Dhe Te Ndjeshme G-C

PËRSHKRIMI

 Toniku përmban ujë deti, i cili parandalon humbjen e lagështirës dhe ka veti anti-inflamatore në lëkurë.

 Ekstrakti i Rhodiola rosea rinovon në mënyrë efektive lëkurën dhe ngadalëson plakjen, mbron lëkurën nga faktorët negativë të mjedisit dhe zbut rrudhat.

 Vaji i trëndafilit zbut lëkurën dhe rikthen barrierën e saj natyrore mbrojtëse.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël toniku në një pëlhurë pambuku dhe fërkojeni tërësisht mbi fytyrën tuaj.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Glycerin, Sea Water, Rhodiola Rosea Root Extract, Carnosine, Alanyl Glutamine, Sodium Cocoamphoacetate, Prunus amygdalus Oil (Organic Almond Oil), Hyaluronic Acid (Hyaluronic Acid), Rosa oil (cinnam oil) Rosehip), Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

SKU: 59565562 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close