Toner Anti Rrudha Dhe Per Perteritjen E Fytyres

Krahasoni

1,498 Lekë

Toner Anti Rrudha Dhe Per Perteritjen E Fytyres G-C

PËRSHKRIMI

Toneri përmban ujë deti, i cili parandalon humbjen e lagështirës dhe ka veti anti-inflamatore, pastron dhe përgatit lëkurën për kujdes të mëtejshëm.

Projektuar posaçërisht për lëkurën e rrudhur tonifikon në mënyrë efektive, përmirëson proceset e rigjenerimit të qelizave dhe rrit turgorin e lëkurës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël toniku në një pëlhurë pambuku dhe fërkojeni tërësisht mbi fytyrën tuaj.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Glycerin, Sea Water, Organic Iris Extract, Organic Salvia Extract, Sodium Cocoamphoacetate, Hydrolyzed Rice Protein, Lavandula essential Oil, Sodium Benzoate , Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Perfume

SKU: 98165737 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close