fbpx

Tigan me 2 Doreza dhe Kapak 5508

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,400 Lekë

Tigan me 2 Doreza dhe Kapak 5508

SKU: 45491886 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close