fbpx

Ti sobe peleti 80 mm me tape shkarkimi 69379

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,200 Lekë

Ti sobe peleti 80 mm me tape shkarkimi 69379

PERSHKRIMI:

Ti çeliku i perforcuar dhe i trashë i ngjitur me teknologjinë lazer, i veshur me smalt porcelani si brenda dhe jashtë , me një procedurë të quajtur Term, siguron ruajtjen e ngjyrës, edhe pas disa vitesh përdorim të sulmuar nga tymi acid qe lëshon soba. I lyer me një llak të zi mat 1,6 mm i trashë. Diametri Ø 80mm i pajisur me gominë në pjesën fundore.

  • Masa : 90°, 80 mm
SKU: 22796631 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close