fbpx

Tharse flokësh KOOPER, 2000W, 240 V/ 50 Hz, 2 shpejtësi, 3 nivele temperature, 200 cm kordon, 24x26x8 cm 800023

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,990 Lekë

Tharse flokësh KOOPER, 2000W, 240 V/ 50 Hz, 2 shpejtësi, 3 nivele temperature, 200 cm kordon, 24x26x8 cm 800023

PERSHKRIMI:

Mbroni flokët tuaj ndërkohë që jeni duke shijuar një tharje të shpejtë dhe efektive. Zgjidhni ndërmjet niveleve të ndryshme të temperatuarave dhe shpejtësive për të arritur rezultatin e dëshiruar.

 • Tipi : Tharse flokesh
 • Fuqia : 2000 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Numri i funksioneve : 2 nivele shpejtësie, 3 nivele nxehtësije
 • Marka : Kooper
 • Ngjyra : E bardhë
SKU: 16648977 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close