Tharese Flokesh Rowenta CV4721 TH0682-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,386 Lekë

Tharese Flokesh Rowenta CV4721 TH0682-N

PERSHKRIMI:

Perqendrues ajri: PO
Difuzor: PO
Funksion ionik: PO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 3 / 3
Buton per ajer te ftohte: PO
Ean Code: 7900000182559
MARKA: ROWENTA
FUQIA: 2200 W
GARANCIA NORMALE: 24
SKU: 29969295 Category: Tag:

SHOPPING CART

close