fbpx

Tharese flokesh profesionale IMETEC model 11242 48764

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,790 Lekë

Tharese flokesh profesionale IMETEC model 11242 48764

PERSHKRIMI:

Kjo tharese ju mundeson stilimin e flokëve në mënyrën që ju keni ëndërruar gjithmonë. Përfshirja e avancuar e teknologjise jonizuese garanton freski ,volum dhe shkelqim per floket tuaj.

 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 2000W
 • Gjatesia e kabllit : 2
 • Ngjyra : zeze
 • Kombinimet : 8
 • Marka : Imetec
 • Sasia e paketimit : 1
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
 • Modeli : 11242

SHOPPING CART

close